На головну
Зворотній зв'язок
Карта сайту
RSS-експорт
  прапор Сьогодні: 08 Жовтня, 2011 р. 14:31:28 Додати в вибране | Зробити стартовою krest  
header

Меню сайту

Випадкове фото

Дитячий майданчик

Дружні ресурси

Важно! Перед вами архивная версия официального сайта Южноукраинска 2013 года! Скоро на его месте будет справочный сайт об этом городе!

 Шановні мешканці та гості нашого міста! Дякуємо Вам за відвідування нашої сторінки. Сподіваємося,  вам сподобається нова інформація на нашому сайті і ми разом пізнаємо найкращі сторони нашого молодого та перспективного міста!

        У сучасному світі відпочинок, рекреація, туризм, оздоровлення – що врешті-решт означає здоров`я – є найважливішою соціальною цінністю. Тому за останні кілька десятків років у світі поступово зростає значення туризму і рекреації. Це пов`язано в першу чергу із значним ростом доходів населення економічно розвинутих країн, зростанням загальноосвітнього рівня людей, розвитком транспортного сполучення. Люди залишають свої домівки з наміром відвідати нові місця, збагатити себе знайомством з пам`ятниками історії, культури і мистецтва. Крім того, індустріальний розвиток цивілізації, забруднення екологічних систем навколо великих промислових районів, збільшення психологічного навантаження на людину через прискорення темпу життя, змушує все більшу кількість людей шукати відпочинок та оздоровлення в благополучних регіонах світу. Таким чином, у багатьох державах обслуговування рекреантів стало не лише самостійною галуззю економіки, але й життєво необхідною формою задоволення потреб людини.

     Володіючи величезним природним потенціалом, Україна усвідомлює необхідність розвитку рекреаційно-туристичної інфраструктури. Відвідавши наш край, туристи мають можливість не тільки відпочити і відтворити функціональні можливості свого організму, але й ознайомитись з історією та культурою.

Туристичний маршрут

 Оглядова екскурсія по національному природному парку „Гранітно-степове Побужжя” 

                         Опис екскурсії:

1. Збір групи  в м. Южноукраїнськ, знайомство з екскурсоводом, визначення особливостей контингенту, рівня їх знань та запитів.

2. Ознайомлення з історією виникнення м. Южноукраїнська, загальна характеристика міста.

3. На оглядовій площадці знайомство з ландшафтом, а   також  інформація про рослинний та тваринний світ парку.

4. В урочищі бесіда про історію гайдамацького руху та південно-бузького козацтва. Огляд історико-природознавчих об’єктів та виклад історичних та фольклорних відомостей про них.

5. Похід до музею Козацької слави та огляд експонатів під відкритим небом, цікава розповідь.

6. Спуск до місцевого пляжу та розповідь про скульптури на скалах Покрова Пресвятої Богородиці та Козак на коні симпозіум скульпторів на скалах в 2008р. 

7. Придбання сувенірів з символікою нашого міста та фотографування. 

Екскурсія тривалістю 3 години

МЕТА ЕКСКУРСІЇ:  через зримі образи, власні спостереження за допомогою інформації одержаної від екскурсовода краще ознайомитись з історією та заповідною історією нашого краю. 

МЕТОДИ:

- пішохідна екскурсія стежками;

- демонстрація природних об’єктів;

- інформація історичний екскурс;

- розповідь з використанням фольклорних джерел;

- звернення і використання творів художньої літератури для досягнення емоційного    контакту і дохідливості інформаційного матеріалу. 

   5.  Музейний комплекс „Козацької слави та військової техніки”  розташований біля Меморіального комплексу „Воїнам – захисникам вітчизни” . Основною метою Музею є культурно-освітня діяльність, науково-дослідна, експозиційна, фондова, пам’ятково-охоронна робота, комплектування музейних зібрань.  Постійно проводяться екскурсії для учнів загальноосвітніх шкіл, жителів міста та його гостей. На постійному зберіганні в музеї знаходиться 21 одиниця військової техніки.

В приміщенні музею ви зможете побачити вітрини – виставки, в яких відображена історія становлення Запорізької Січі, Буго – Гардової паланки, козацьку зброю; оформлені стенди – книги: „Козацька епоха”, „1418 днів подвигу та слави”.

До 65-ї річниці Перемоги працівниками музею та колекціонерами нашого міста оформлено виставку-експозицію „Ми вас пам’ятаємо”,  в якій ви побачите медалі, ордени, зброю періоду Великої Вітчизняної війни,  архівні документи. спогади про наших земляків-фронтовиків.

   

    6. Спуск до місцевого пляжу та розповідь про скульптури на скалах Покрова Пресвятої Богородиці та Козак на коні симпозіум скульпторів на скалах в 2008р.

   Автори проекту: продюсер галереї Гард  Б. Г. Грицевіч

Художники Владислав Ачкасов та Зіновій Кравець.

 Це один з найкращих проектів у світі вписаних в навколишнє середовище.

   

 7. Придбання сувенірів з символікою нашого міста та фотографування.

Южноукраїнськ - це місто, якому поталанило. Воно розташоване на території ландшафтного регіонального парку "Гранітно-степове Побужжя". Природний парк займає мальовничу територію на площі понад 5 000 гектарів. Тут Південний Буг тече у крутих кам’янистих берегах, які утворюють глибокі каньйони. Прибережні скелі здіймаються над поверхнею води і тягнуться на висоту 40-50 м, русло річки всіяне численними мальовничими порогами, водограями та островами.

 

   

 А ще з гордістю хочеться зазначити, що одним із 7  природних чудес України було обрано  регіональний ландшафтний парк - Гранітно-степове Побужжя в який ввійшов острів Гард на  Південному Бузі в районі міста Южноукраїнська. Тут справжній рай для туризму.

 

   

Територія має надзвичайно високий рекреаційний потенціал.   Це і дивовижні пейзажі, і історико-культурна цінність, і велика кількість радонових джерел, і гарна автомобільна розв'язка. Крім того, тут розташована одна з найкращих у Європі природних трас для водного слалому

Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж   десять років життя вдома. – А. Франс

 

Нормативні акти

14.09.2011
Про затвердження комплексного плану-заходів щодо забезпечення беззбитковості та сталого функціонування комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» на 2011-2014 роки

14.09.2011
Про затвердження складу комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в новій редакції

05.10.2011
Про внесення змін та доповнень до Положення про туристичний збір, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 31.01.2011 № 47 «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів та затвердження Положень про місцеві податки і збори»

05.10.2011
Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Южноукраїнськ

05.10.2011
Про внесення змін та доповнень до Положення про туристичний збір, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 31.01.2011 № 47 «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів та затвердження Положень про місцеві податки і збори»

05.10.2011
Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Южноукраїнськ

Інформація

GISMETEO: Погода по г.Южноукраинск