На головну
Зворотній зв'язок
Карта сайту
RSS-експорт
  прапор Сьогодні: 20 Вересня, 2011 р. 21:07:10 Додати в вибране | Зробити стартовою krest  
header

Випадкове фото

8

Дружні ресурси

 

Квітучі дерева, нові будівлі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому.

Южноукраїнська міська рада та її виконавчий комітет  вкотре звертається до мешканців і гостей нашого міста з проханням бути небайдужими і підтримувати ті добрі справи які ми робимо  разом . Пам’ятаємо, що тільки громадою ми наведемо лад у місті.


 Шановні городяни - жителі міста Южноукраїнськ! Запрошуємо усіх, кому не байдужа краса нашого міста і хто хотів би бачити його ще гарнішим та кращим звертатися з пропозиціями, що пов'язані з роботою комплексу служб міста, підприємств, споруд і мереж, покликаних задовольняти повсякденні комунальні, побутові та соціально-культурні потреби жителів нашого міста за адресою: 

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради, вул. Дружби народів, 48, м. Южноукраїнськ, 55000.

Також свої пропозиції можна направляти на електронну адресу виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради: [email protected], або розмістити в розділі «Он-лайн приймальня» на офіційному сайті м. Южноукраїньк за адресою: yujnoukrainsk.mk.ua.

Давайте спільними зусиллями зробимо наше місто кращим!

  КОМУНАЛЬНИКИ ПРАЦЮЮТЬ! 
   ДЯКУЄМО МОЛОДІ, ЯКА РОБИТЬ НАШЕ МІСТО КРАЩИМ!
   ШАНОВНІ ГОРОДЯНИ! ЗРОБИМО РІДНЕ МІСЦЕ КРАЩИМ РАЗОМ
 

Нормативні акти

14.09.2011
Про надання матеріальної допомоги

14.09.2011
Про затвердження складу комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в новій редакції

20.09.2011
Про скасування рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 28.01.2010 №20 «Про затвердження Порядку погодження прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт»

20.09.2011
Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю « Сінтез-Ойл» на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою за адресою Промисловий майданчик 4/1

16.09.2011
Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Южноукраїнську

09.09.2011
Доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Южноукраїнської міської ради та її виконавчих органів на 2011 рік, затвердженого міським головою 10.12.2010

Нормативні акти

Інформація

GISMETEO: Погода по г.Южноукраинск