На головну
Зворотній зв'язок
Карта сайту
RSS-експорт
  прапор Сьогодні: 05 Січня, 2012 р. 08:39:32 Додати в вибране | Зробити стартовою krest  
header

Меню сайту


Випадкове фото

Южноукраїнська загальноосвітня школа I-III ступенів №4

Дружні ресурси

Важно! Перед вами архивная версия официального сайта Южноукраинска 2013 года! Скоро на его месте будет справочный сайт об этом городе!
 
 

Шановні жителі міста Южноукраїнська!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради розпочинає роботу по розробці Стратегічного плану розвитку міста Южноукраїнська на наступні 10 років
 

Стратегічний план міста – це стратегія розвитку міста на 10 років, це визначення пріоритетних напрямків, на виконання яких і буде направлена діяльність міської влади. Згідно Стратегічного плану складаються міські Програми по окремим напрямкам на кожен рік, формується місцевий бюджет.
Це конкретна програма дій міської ради на 10 років, яку визначить громада міста і яка має бути виконана, незалежно від майбутнього складу міської ради та її керівництва.
Запрошуємо всіх небайдужих, зацікавлених осіб прийняти участь в цій роботі з тим, щоб разом з вами сформувати наше бачення подальшого розвитку міста Южноукраїнська. Кожен житель міста повинен стати учасником процесу розробки свого майбутнього в нашому місті і висловити свою думку щодо подальшого розвитку нашого міста.

Розпорядженням міського голови буде затверджено склад робочої групи по розробці Стратегічного плану розвитку міста Южноукраїнська, до складу якої можуть увійти пересічні жителі нашого міста - небайдужі до подальшого розвитку міста Южноукраїнська. 

  Пропозиції щодо включення до складу робочої групи по розробці Стратегічного плану розвитку міста Южноукраїнська приймаються в термін до 01.03.2011 року у письмовому вигляді на адресу виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради: 55000, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 48.

Також свої пропозиції можна направити на електронну адресу виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради: [email protected], або розмістити на офіційному сайті м.Южноукраїньк за адресою: yujnoukrainsk.mk.ua

Також в термін до 01.04.2011 приймаються пропозиції до Стратегічного плану розвитку міста Южноукраїнська.

Робочою групою буде врахована думка кожного жителя при визначенні пріоритетних напрямків розвитку міста Южноукраїнська. 
 Економічний розвиток
 

 Діючі міські програми  

 

 Інвестиційний паспорт міста 

   Інвестиційні можливості міста Южноукраїнськ