На головну
Зворотній зв'язок
Карта сайту
RSS-експорт
  прапор Сьогодні: 02 Січня, 2012 р. 10:30:37 Додати в вибране | Зробити стартовою krest  
header

Меню сайту


Випадкове фото

фото 73

Дружні ресурси

Важно! Перед вами архивная версия официального сайта Южноукраинска 2013 года! Скоро на его месте будет справочный сайт об этом городе!
Сторінка 1 з 8 12 3 4 5 6 7 8 »
Елена  yujnoukrainsk.mk.ua 15:13 08.11.2011

Уважаемый Андрей Николаевич, обращаюсь к Вам с наболевшим вопросом. По ул.Молодежная, между домом №7 и №5 разрыт котлован под строительство дома, огроженный забором. Очень темное и небезопасное место. На моего мужа в этом месте соершили разбойное нападение в вечернее время...

Добрий день, Олено! Дякуємо Вам за запитання та повідомляємо наступне:

На грудневу сесію буде виноситися проект рішення про приведення земельної ділянки по вул.Молодіжній, між житловими будинками № 5,7 в належний стан. У разі ухвалення рішення, орендаря буде зобов’язано до виконання рішення.

В разі виникнення у Вас запитань, що відносяться до повноважень органів місцевого самоврядування, звертайтеся, ми завжди відкриті до співпраці!


Максимка   18:28 26.09.2011

По поводу продажи наркотиков. Продают по адресу Ленина 18 кв 166 (6-й этаж однокомнатная) Появились они давненько, но видимо продавали втихаря и небыло столько покупателей. Там еще странная история с покупкой этой квартиры. Предыдущая хозяйка случайно "умерла" и они резко...

Добрий день, Максиме! Дякуємо Вам за запитання та повідомляємо наступне:

Южноукраїнським міським відділом УМВС України в Миколаївській області проведено перевірку вашого повідомлення. На даний час Южноукраїнським МВ УМВС України в Миколаївській області проводяться заходи щодо документування торгівлі наркотичними засобами.

В разі виникнення у Вас запитань, що відносяться до повноважень органів місцевого самоврядування звертайтеся, ми завжди відкриті до співпраці!


Елена  [email protected] 12:38 01.12.2011

Добрый день! Меня интересует вышел ли закон о запрете продажи снековой продукции (с синтетическими добавками, усилителями вкуса, газировок) в школах Украины, и как добиться, того чтобы с прилавков школьных столовых убрали данную продукцию?

Шановна Олено! Дякуємо Вам за запитання та надаємо наступну відповідь:

При школах у залі їдальні функціонують буфети. Асортимент буфетів визначено Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації виховного процесу, затвердженими Постановою головного державного лікаря України від 14.08.2001р. №63 . Перелік буфетної продукції також узгоджено з міською СЕС. Заборонені та не рекомендовані до реалізації в закладах освіти продукти до шкільних буфетів не постачаються . Усі продукти сертифіковані, поставляються до навчальних закладів з відповідними документами про якість.

В разі виникнення у Вас запитань, що відносяться до повноважень органів місцевого самоврядування звертайтеся, ми завжди відкриті до співпраці!


Кристина  [email protected] 18:27 19.09.2011

Здраствуйте, в магазине "каштан" там где "копейка" постоянно ночами в 2 ночи 3 ночи громко включают музыку! Я не могу уснуть, окна закрываю а ведь жарко, соседи тоже жалуються!Прошу к ним обратиться, с претензией, что мешают людям не то что бы отдыхать, а СПАТЬ!!

Шановна Христино!

Для проведення перевірки необхідно вказати адресу мешканців, яким заважає музика.


Лариса  vorobjewa.lara [email protected] 22:04 29.11.2011

Ув. Андрей Николаевич.!От имени жильцов д.6 2-ого подьезда по ул. Дружбы народов обращяються к Вам по-повуду лифта . когда будет установлен второй(новий) лифт ,так как Вы обещяли.Просим решить этот вопрос.Проживают пинсионеры , инвалыды и маленькие дети.

За ранее благодарим з?...

Шановна Ларисо!

З приводу Вашого запитання повідомляю наступне. В міському бюджеті на 2011 рік рішенням Южноукраїнської міської ради були виділені кошти в розмірі 130000 грн. Але у зв’язку з тим, що на тепломережах, які розташовані в районі СМСЧ №2 сталася аварія та мешканці 2 мікрорайону могли б залишитися без теплопостачання, депутати Южноукраїнської міської ради на засіданні сесії прийняли рішення перенаправити кошти для ремонту цих тепломереж.

В бюджеті міста Южноукраїнськ на 2012 рік планується виділити кошти для закупівлі даного ліфтового обладнання.

Будемо вдячні за порозуміння!


Ирина   13:24 21.11.2011

Добрый день!Хочу спросить, в связи с чем в детском саду №8 гр. 26 нет горячей воды (дети первый год в детском саду)? На чем (или на ком)еще предусматривается экономия для городского бюджета?

Шановна Ірино!

На Ваше запитання до міського голови на сайт міста повідомляємо, що 21.11.2011 року в місто не подавалася гаряча вода в зв'язку з аварійною ситуацією на каналізаційному колекторі.


Ирина   15:35 01.11.2011

Здраствуйте,первый вопрос касается частного сектора находящегося возле Набережной Энергетиков,подскажите пожалуйста была ли норма по колличеству земли на семью при передачи земли с с. Константиновка в г.Южноукраинск, если были нормы то какие?

Шановна Ірино!

Відповідно до п. г), ч. 1, ст. 121 Земельного кодексу України вiд 25.10.2001 громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара.


Ирина  [email protected] 08:35 03.11.2011

Уважаемый Андрей Николаевич!

В школе №4 в кабинете №24, где учатся первоклашки, с 31.10.2011г. по сегодняшний день, температура воздуха 12-16 градусов. Руководство школы утверждает, что во время осенних каникул в систему отопления школы было установлено дорогостоящее оборудовани...

Добрый день, Ірина!

Действительно, согласно рабочего проекта в СШ№4 был установлен регулятор тепла лицензированной организацией ООО «Стандарт инжиниринг» г. Южное. Тепловой пункт должен обеспечивать автоматическое поддержание температуры прямой сетевой воды в системы отопления согласно температурного графика в зависимости от температуры наружного воздуха. После монтажных работ были проведены пуско-наладочные работы во всей школе. Температурный режим в школе соответствует норме. Кабинет №24 находиться в пристройке, где система отопления была проблемной все годы. Действительно, после начала работы нового оборудования наблюдалось снижение температуры. Для решения проблемы были привлечены и представители подрядчика и управления образования, а так же служба тепло-водо-канализационного хозяйства. Сейчас работы находятся на завершающей стадии. Сложности с теплоснабжением в кабинетах №23, 24 пристройки к школе преодолены. В данный момент температура в указанных классах доведена 18 - 20 0С, что соответствует нормам.

С уважением Стулин А.М.


Юрий  [email protected] 12:21 27.09.2011

Здравствуйте, Андрей Николаевич я бы хотел поинтересоваться так как наш город не расширяется будут ли какие-то строится может какие-то государственные учреждения на территории нашего города? Так как в нашем городе работы нету приходится ездить по другим городам работать,...

На даний час в місті Южноукраїнську планується будівництво ряду об’єктів промислового призначення. Будівництво їх ведуть ДП електричних мереж ПАТ «Атомсервіс», ВП ЮУ АЕС, ВАТ «ЮЕБ» та інші. Таких як: ремонтно-виробнича база ДП електричних мереж ПАТ «Атомсервіс», культурно-оздоровчий комплекс у п’ятому мікрорайоні міста, та ведеться добудова Ташлицької ГАЕС;

Будівництво цих, та інших об’єктів, в межах нашого міста, може бути місцем роботи для мешканців міста.


Галина  [email protected] 17:34 03.10.2011

Здравствуйте Андрей Николаевич!Возвращаясь к наболевшему-тарифам, объясните почему возникла разбежность в тарифах городских и тарифах МЭЗ? "Пенсионерам МЭЗ2 накладно платить за офигенную квадратуру,почему для "белых людей"тарифы были пересмотрены и снижены, адля...

Шановна Галино!

Вартість 1 ГКал теплової енергії, встановлена рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, єдина як для мешканців багатоповерхових будинків, так і для мешканців приватного сектору та малоповерхової забудови і становить 104,55 грн.

Для опалення помешкань необхідна певна кількість теплової енергії (ГКал). Кількість теплової енергії, необхідної для опалення 1 м2 опалювальної площі, розраховується відповідно до теплового навантаження, яке залежить від типу житлового будинку, його етажності, конструкції тощо.

Кількість теплової енергії, необхідної для опалення, розрахована та вказана у виробничій програмі КП ТВКГ, яка затверджена рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 22.12.2010 №448 і складає:

- для багатоповерхових будинків - 0,119 Гкал на 1 м2 в рік;

- для будинків малоповерхової забудови – 0,250 Гкал на 1 м2 в рік;

- для будинків приватного сектору – 0,218 Гкал на 1м2 в рік.

Вартість опалення 1м2 опалювальної площі визначається розрахунковим методом, а саме - це добуток вартості 1ГКал і кількості теплової енергії, необхідної для опалення 1м2 опалювальної площі на рік, розділений на 12 місяців.

(вартість 1ГКал х кількість теплової енергії)/12

Відповідно вартість опалення була розрахована та встановлена у наступних розмірах:

- для багатоповерхових будинків - (104,55 грн. х 0,119 Гкал)/12 = 1,04 грн.

- для будинків малоповерхової забудови – (104,55 грн. х 0,250 Гкал)/12 = 2,18 грн.

- для будинків приватного сектору – (104,55 грн. х 0,218 Гкал)/12 = 1,90 грн.

Після введення в дію цих тарифів, за ініціативою мешканців міста, які проживають в будинках малоповерхової забудови, розпорядженням міського голови була створена робоча група по перевірці розрахунку теплового навантаження, якою в процесі роботи виявлено помилку у виробничій програмі КП ТВКГ в частині теплового навантаження для будинків малоповерхової забудови та приватного сектору

В зв’язку з вищезазначеним, рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 25.05.2011 № 169 внесено зміни до виробничої програми КП ТВКГ в частині кількості теплової енергії, необхідної для опалення 1 м2 опалювальної площі будинків малоповерхової забудови та приватного сектору, а саме:

- для будинків малоповерхової забудови та приватного сектору – 0,177 Гкал на 1 м2 в рік;

Відповідно і вартість опалення була змінена та встановлена у наступних розмірах:

- для будинків малоповерхової забудови та приватного сектору – (104,55 грн. х 0,177 Гкал)/12 = 1,54 грн.


Татьяна   17:20 03.10.2011

Здравствуйте! Хотелось бы задать вопрос по поводу горячей воды на 9 этаже.Вода всегда еле теплая, даже иногда невозможно сходить в душ, не говоря уже о том чтобы покупаться и помыть посуду. В диспетчерской ссылаются на то, что у нас последний этаж и туда не доходит вода нужно?...

Шановна Тетяно, для відповідного реагування, прошу Вас вказати точну адресу де відбувається проблема з водопостачанням гарячої води.

З повагою Андрій Стулін


Рошко Сергей  [email protected] 16:35 16.09.2011

Добрый день

я и моя команда уличных танцоров хотим снять спорт или танцевальный зал для тренировок

если возможно помогите или посоветуйте где можно найти зал

Спасибо за внимание

Добрий день, Сергію!

Пропоную Вам зараз ,поки дозволяють погодні умови, займатися танцями в літньому кінотеатрі "Луч", в подальшому Вам буде надана можливість тренуватися в одному із спортивних залів шкіл міста.

Для більш детального вирішення Вашого питання Вам необхідно звернутися до начальника управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради Захарко Нелі Георгіївни. Контактний телефон:2-11-25.

З повагою Стулін А.М.Нове запитання
* Ім'я:
E-mail:


залишилося символів
Введіть наступні цифри для підтвердження повідомлення