На головну
Зворотній зв'язок
Карта сайту
RSS-експорт
  прапор Сьогодні: 28 Вересня, 2011 р. 12:49:57 Додати в вибране | Зробити стартовою krest  
header

Випадкове фото

ВП "Южно-Українська АЕС"

Дружні ресурси

  Галузь охорони здоров’я в Україні потребує глобального реформування. Чітко виражений дефіцит фінансування, неефективний розподіл ресурсів, відсутність механізмів відшкодування вартості ліків привели до значного зниження якості медичної допомоги для населення. 

Питання медичного реформування, питання вишукання напрямків, які б забезпечили покращення якості надання медичних послуг  піднімається і в нашому місті. 

Для більш ефективної роботи фахівців та визначення напрямків проведення медичної реформи, запрошуємо Вас, мешканців нашого міста, до діалогу, чекаємо на ваші пропозицій, будемо разом покращувати якість медичних послуг в нашому місці.

 Свої пропозиції можна направляти на електронну адресу виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради: [email protected], або розмістити в розділі «Он-лайн приймальня» на офіційному сайті м. Южноукраїньк за адресою: yujnoukrainsk.mk.ua. 

  Шляхи підвищення надання медичних послуг 
  Про це варто знати всім
  Державний заклад «Южноукраїнська санітарно-епідеміологічна станція об’єкту з особливим режимом роботи» МОЗ України

Нормативні акти

14.09.2011
Про затвердження комплексного плану-заходів щодо забезпечення беззбитковості та сталого функціонування комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» на 2011-2014 роки

14.09.2011
Про затвердження складу комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в новій редакції

27.09.2011
Про внесення змін до рішення Южноукраїнської міської ради від 31.03.2011 № 160 «Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу управління розвитку інфраструктури на баланс виконавчого комітету міської ради, управління житлово-комунального господарства та будівництва»

27.09.2011
Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська

27.09.2011
Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська

23.09.2011
Звіт про відстеження результативності регуляторного акту -рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 22.09.2010 №346

Нормативні акти

Інформація

GISMETEO: Погода по г.Южноукраинск