На головну
Зворотній зв'язок
Карта сайту
RSS-експорт
  прапор Сьогодні: 05 Січня, 2012 р. 09:07:41 Додати в вибране | Зробити стартовою krest  
header

30 Грудня, 2011 р. / № 77(2515)

Газета Южноукраїнської міської ради

Виходить з 3 січня 1991 року
Важно! Перед вами архивная версия официального сайта Южноукраинска 2013 года! Скоро на его месте будет справочный сайт об этом городе!

НОВОРIЧНУ КРАСУНЮ – ВIДКРИТО

Рівно за тиждень до початку довгоочікуваного свята, Нового року, у суботу, 24 грудня, в нашому славетному містечку на площі ПК «Енергетик» «запалали» вогні Новорічної ялинки. На її спорудження пішло 180 сосен, а заввишки ця лісова красуня 16 метрів. Цьогоріч вона сяє ще яскравіше, адже на ній 300 нових іграшок та гірлянда.

ПЕРВЫЙ ТРЕНАЖЕР ДЛЯ БУДУЩЕГО ЦЕНТРА РЕАБИЛИТАЦИИ

Презентация нового спортивного тренажера прошла в отделении социальной реабилитации детей-инвалидов, что находится в помещении центра развития ребенка «Гармония».

«ДРАКОНІВСЬКИЙ» БЮДЖЕТ

У понеділок, 26 грудня, в актовому залі ЮЗШ №3 під головуванням мера відбулися бюджетні слухання, на яких начальник фінансового управління Южноукраїнської міської ради Тетяна Копайгора представила проект міського бюджету на 2012 рік.

АРЕШТ МАЙНА БОРЖНИКА. ПОРЯДОК ПЕРЕДАЧІ АРЕШТОВАНОГО МАЙНА НА РЕАЛІЗАЦІЮ

Умови і порядок виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку визначені Законом України «Про виконавче провадження» від 21.04.99 р. №606-XIV, із змінами та доповненнями.

У НОВИЙ РІК – З НОВИМ БЮДЖЕТОМ І ТАРИФАМИ

У середу, 28 грудня, відбулося останнє в цьому році засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради. На порядок денний було винесено 34 питання.

ДОГЛЯНУТІ ДІТИ –СПОКІЙ У ДОМІ

Минулої п’ятниці, 23 грудня, у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку, роботи засобів масової інформації, депутатської діяльності та етики, на якому було розглянуто питання запобігання дитячій бездоглядності, а саме, перебування дітей на вулицях міста та продаж їм спиртних напоїв. Наразі, ця тема дуже актуальна в зимовий період, адже настав час новорічних та Різдвяних свят, а з ними й такі довгоочікувані шкільні канікули. У школярів багато вільного часу від навчання, а у батьків - період хвилювань за своїх дітей.

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ ПІД ЧАС ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

Наприкінці грудня в загальноосвітніх навчальних закладах м. Миколаєва та області почнуться зимові шкільні канікули. Як свідчить статистика, під час канікул значно збільшується ризик травмування дітей на дорозі внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

ДА БУДЕТ СВЕТ!..

Накануне нового года территории двух детских садов засияли новым ярким светом. Во вторник, 27 декабря, киевская фирма ООО «Флай-Тек» приступила к замене ламп накаливания на светодиодные LED-лампы в садике №6, и уже в три часа пополудни, 11 светильников вокруг «Светлячка» были установлены. А с утра, 28 декабря, бригада приступила к замене ламп (19 шт.) в Центре развития ребенка «Гармония».

ЧУЖИХ ДЕТЕЙ НЕ БЫВАЕТ

Благотворительное движение в городе набирает обороты. Очередная акция, организованная общественной организацией «Ти особливий» при поддержке управления молодежи, спорта и культуры прошла под девизом: «Чужих детей не бывает».

Архівні номери