На головну
Зворотній зв'язок
Карта сайту
RSS-експорт
  прапор Сьогодні: 08 Жовтня, 2011 р. 14:23:56 Додати в вибране | Зробити стартовою krest  
header

Меню сайту

Випадкове фото

7

Дружні ресурси

Важно! Перед вами архивная версия официального сайта Южноукраинска 2013 года! Скоро на его месте будет справочный сайт об этом городе!

 До уваги  суб’єктів господарювання !

 Рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради з серпня 2010 року створено дозвільний центр виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради щодо видачі документів дозвільного характеру, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру. 

Дозвільний центр з видачі дозвільних документів у сфері господарської діяльності є дорадчо-консультативним, інформаційним та погоджувальним органом, створеним з метою усунення на території міста правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у сфері господарської діяльності.

Дозвільний центр не є юридичною особою та діє на основі зосередження органів державної влади, місцевого самоврядування, територіальних органів нагляду та контролю у єдиному приміщенні, де здійснюється їх робота з розгляду звернень суб’єктів господарювання та прийняття рішень щодо видачі документів дозвільного характеру.

Дозвільний центр з видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності об’єднує представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних служб, інших установ, підприємств та організацій, уповноважених відповідно до законодавства надавати державні та інші послуги,   видавати документи дозвільного характеру, а також можуть видавати довідки, надавати консультації та видавати інші документи, без наявності яких суб’єкт господарювання не може провадити господарську діяльність.

Суб’єкт господарювання має право вибору способу отримання документів дозвільного характеру: безпосередньо за зверненням до державного адміністратора, або за зверненням до представників відповідних місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб’єктів господарювання в єдиному приміщенні (на засіданні у дозвільному центрі). Відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» державний адміністратор приймає та відпрацьовує документи тільки від суб’єктів господарювання, а не фізичних осіб-громадян. Для отримання документу дозвільного характеру суб’єкт господарювання має можливість звернутися в  дозвільний центр, який працює згідно з графіком:

щоп’ятниці о 10-00 годині в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, за адресою: вулиця Дружби народів, 48 (2-й поверх) проводяться спільні засідання представників дозвільних органів по розгляду звернень суб’єктів господарювання та прийняття рішень щодо видачі документів дозвільного характеру;

З понеділка по п’ятницю з 08-00 до 16-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00, консультування заявників, прийом від них заяв з комплектом документів на видачу документів дозвільного характеру здійснює державний адміністратор дозвільного центру виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: бульвар Цвіточний, 9, кабінет №3.

Адміністратор дозвільного центру:

Самсоннікова Світлана Анатоліївна 

Місце розташування: м. Южноукраїнськ бул. Цвіточний, 9, каб. 3.

Контактний телефон:  (05136) 5-39-74

 

 

 

Нормативні акти

14.09.2011
Про затвердження комплексного плану-заходів щодо забезпечення беззбитковості та сталого функціонування комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» на 2011-2014 роки

14.09.2011
Про затвердження складу комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в новій редакції

05.10.2011
Про внесення змін та доповнень до Положення про туристичний збір, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 31.01.2011 № 47 «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів та затвердження Положень про місцеві податки і збори»

05.10.2011
Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Южноукраїнськ

05.10.2011
Про внесення змін та доповнень до Положення про туристичний збір, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 31.01.2011 № 47 «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів та затвердження Положень про місцеві податки і збори»

05.10.2011
Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Южноукраїнськ

Інформація

GISMETEO: Погода по г.Южноукраинск